Hakka blogi jälgijaks - sisesta oma meiliaadress ja saad teated uutest juttudest siin
Email again:

Katkine kumm 19.08.2016

See oli puhtalt minu enda süü, aga toimunu oli õpetlik ja panen juhtunu ajaloo huvides kirja. Kes järgnevat lugeda ei viitsi, sellele lühikokkuvõttena - loll saab kirikus ka peksa (umbkeelne loll igatahes). Kui suhteliselt kitsal tänaval tuleb kaubik vastu, tuleb auto seisma jätta, mitte püüda võimalikult teeserva lähedal sõita. Igatahes riivasin äärekivi nii õnnetult, et autokumm läks katki.

 

Implementation of the Basin Management Principle in Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia 01.05.2016

The purpose of this report is to provide an overview of implementation of the river basin planning principle in the countries of Eastern Europe, the Caucasus and Central Asia. It is a follow-up to a benchmarking study by UNECE and OECD from early 2014, where the overall status with regard to implementation of the IWRM principles was described. 

Taksostreik 02.02.2016

Juhtusin eile uudistes nägema nooremarstide streiki Inglismaal. Sõbralikud ja naeratavad näod, plakatitega jalutavad inimesed. Prantsusmaal on kõneaineks äsjased ühistranspordi ja iseäranis taksojuhtude streigid. Siin on naeratusest asi kaugel, sest paljud üüber-taksojuhid said kere peale ja Pariisi tänavatel põletati autokumme.