Hakka blogi jälgijaks - sisesta oma meiliaadress ja saad teated uutest juttudest siin
Email again:

Minu esimene jooksumaraton 26.10.2016

Maratoni-mõte ise on tegelikult päris vana. Koolipoisina tekkis kunagi uitmõte joosta Tartus poolmaratoni. Käisin muidugi regulaarselt orienteerumas ja jooksmine pole kunagi väga võõras olnud, aga üle 10 km polnud jõudnud trennis korraga joosta. Poolmaraton tuli aga tol 1987(?).a. üllatavalt kergelt. Kusagilt sealt aegadest on pärit ka see mõte, et tõenäoliselt on ka 42 km puhtalt kättevõtmise asi ja küll ma selle kunagi ette võtan.
 

Katkine kumm 19.08.2016

See oli puhtalt minu enda süü, aga toimunu oli õpetlik ja panen juhtunu ajaloo huvides kirja. Kes järgnevat lugeda ei viitsi, sellele lühikokkuvõttena - loll saab kirikus ka peksa (umbkeelne loll igatahes). Kui suhteliselt kitsal tänaval tuleb kaubik vastu, tuleb auto seisma jätta, mitte püüda võimalikult teeserva lähedal sõita. Igatahes riivasin äärekivi nii õnnetult, et autokumm läks katki.

 

Taksostreik 02.02.2016

Juhtusin eile uudistes nägema nooremarstide streiki Inglismaal. Sõbralikud ja naeratavad näod, plakatitega jalutavad inimesed. Prantsusmaal on kõneaineks äsjased ühistranspordi ja iseäranis taksojuhtude streigid. Siin on naeratusest asi kaugel, sest paljud üüber-taksojuhid said kere peale ja Pariisi tänavatel põletati autokumme.